O MNIE

KADRA

no sport! no life! trenuj z nami!

KRAKOWSKA AKADEMIA SPORTU

Mój klub otworzyłem w 2009 roku. Wypracowałem silną pozycję w Polsce i Europie dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowoczesnemu podejściu. Sporty oraz sztuki walki to nie tylko walka, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru poprzez indywidualne podejście do uczniów. Prowadzę grupy początkujące, średnio zaawansowane oraz zawodnicze.

Dominik Rzepka, 4 dan- trener II klasy karate, instruktor: snowboardu, narciarstwa, pływania, windsurfingu. Kierownik i wychowawca obozowy.  Wielokrotny Mistrz Polski, 3- krotny MistrzEuropy, Mistrz Świata. Absolwent AWF w Krakowie oraz Uniwersystetu Jagiellońskiego.

Już w szkole podstawowej interesowałem się sportami walki. W wieku 11-14 lat trenowałem jiu-jitsu. Mając 16 lat, w 1997 roku, zacząłem treningi oyama karate. Jednocześnie z mniejszym lub większym zaangażowaniem uczestniczyłem w zajęciach Capoeira, boksu i thai-boxingu.

Doskonaląc swe umiejętności pod okiem Shihan Jana Dyducha w krakowskim Centrum Oyama Karate osiągnąłem wiele sukcesów sportowych, jak np.: I miejsce w Pucharze Polski (Bochnia, XII 2003), I miejsce na Mistrzostwach Polski w Knockdown (2004, 2005, 2008), II miejsce na Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate w Holandii (2006) oraz I miejsce (2007, 2008), II miejsce w Pucharze Polski OYAMA TOP oraz w Pucharze Świata „Kanreikai Open”, w USA (2007), a także I miejsce w Pucharze Świata „Kanreikai Open” w USA (2008). W 2010 r. zająłem I miejsce na DAGEKI Mistrzostwa Świata w Karate w Montrealu, dwa lata później w 2012 r. zdobyłem srebro na tych samych zawodach. W 2013 roku uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata Point & KO w Tokyo, ulegając w eliminacjach zwycięzcy turnieju, miesiąc później zdobył złoto na Mistrzostwach Europy w Witebsku (Białoruś).

Efektem dobrego wyszkolenia technicznego jest zdany 27 XI 2004r. przed wielkim mistrzem Shigeru Oyamą 10 dan egzamin na stopień mistrzowski 1 dan oraz 25 XI 2007r. na 2 dan. W czerwcu 2014r. otrzymałem z rąk Hanshi Jana Dyducha 8 dan nominację na stopień 3 dan, a 8 czerwca 2019 r. w Dojo Stara Wieś zdałem egzamin na 4 dan.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunku Zarządzanie Kulturą) oraz krakowskiej AWF. Posiadam uprawnienia instruktora karate, ćwiczeń siłowych, pływania, polskiego związku kickboxingu, snowboardu i windsurfingu oraz młodszego ratownika WOPR.

Pełniąc funkcje szkoleniowca kadry zawodniczej MKS KOYAMA w lekkim kontakcie i juniorów, wyszkoliłem wielu medalistów mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Kumite, a także kilku medalistów Mistrzostw Polski w Kata oraz przygotowywałem zawodników do Mstrzostw Europy. Jako wychowawca i instruktor na obozach prowadzę również szkolenia w dziedzinie snowboardu i narciarstwa.

OFERTA

KICK BOXING

KARATE

TRENINGI PERSONALNE

kadra

piotr pawlicki

1 dan- instruktor: karate i narciarstwa zjazdowego. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.   Doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego , wydział biologii.

marlena gałuszka

1 dan- instruktor karate, wychowawczyni obozowa. Wielokrotna Mistrzyni Polski w kumite i w kata.  Aktualna Mistrzyni Europy w kata.  Studentka Uniwersytetu Pedagogicznego.

tomasz rzepka

 4 kyu- instruktor karate, wychowawca obozowy

marcin sawiński

absolwent AWF, instruktor: pływania, snowboardu, piłki nożnej. Wychowawca obozowy.

Work

KONTAKT

no sport! no life! trenuj z nami!