Drogie Koleżanki i Koledzy, OSU!

Szanowni Rodzice!

Za nami bardzo udany sezon szkoleniowo-sportowy, który wypełniły solidne treningi, a w ślad za tym, zdane egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie. Liczne sukcesy medalowe odnieśli nasi juniorzy i seniorzy kolejno: w Pucharze Polski Południowej OYAMA PFK,  w Pucharze Europy  , w Pucharze Polski OYAMA PFK,  w Mistrzostwach Polski Południowej Oyama Karate, oraz w XXV Otwartych Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite.

Rozpoczynamy nowy sezon- 2019/2020 z pracowitymi treningami, licznymi szkoleniami oraz  prestiżowymi zawodami sportowymi w kraju i zagranicą. Nasi reprezentanci wystąpią przede wszystkim w Mistrzostwach Europy WBK w Dębicy a także w Mistrzostwach Polski OYAMA PFK  oraz Pucharze OYAMA TOP ,juz w pażdzierniku w Wieliczce.

W tym roku zorganizowaliśmy Turniej Mikołajkowy ( blisko 200 uczestników) oraz Turniej z okazji Dnia Dziecka( ok 180 dzieci i młodzieży), w kolejnym roku również odbędą sie takie imprezy dla najmłodszych ćwiczących osób.

W klubie pojawili się również nowi instruktorzy i instruktorki, oraz posiadacze czarnych pasów .

Bawiliśmy się i trenowaliśmy na zimowym obozie w Brennej, oraz na letnich obozach w górach w Bukowinie Tatrzańskiej, w tym roku również odbędą się podobne imprezy i zgrupowania. Jak co roku, wykaz wszystkich naszych treningów oraz najważniejsze informacje organizacyjne, będziemy publikować na stronie klubu oraz na fanpage na FACEBOOKu.

Serdecznie zapraszamy na treningi i życzymy wielu sukcesów, OSU!

SENSEI DOMINIK RZEPKA, 4 DAN
z Kadrą Instruktorską Klubu.