Spotkania poprowadzimy dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, za pośrednictwem platformy Zoom. Zalecamy zainstalowanie aplikacji na komputerze lub w smartfonie. Można będzie też uczestniczyć w zajęciach, posługując się przeglądarką internetową, ale może to być mniej komfortowe i nie na każdym komputerze taka forma zadziała.

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych, pokazujących, jak zainstalować oraz obsługiwać program Zoom:

https://www.youtube.com/watch?v=sqQWppyLWuE

https://www.youtube.com/watch?v=D8K_WjHU910

https://www.youtube.com/watch?v=-jkewUw3NKo

 

Treningi będą się odbywać we wtorki i czwartki w trzech grupach zgodnych z posiadanymi stopniami. Aby wziąć udział w treningu, należy kliknąć w zamieszczony link do „Sali treningowej MKS KOYAMA, KAS” lub wpisać w programie Zoom numer Meeting ID oraz hasło Password. Każdy uczestniczy w treningu swojej grupy. Do „sali treningowej” będzie można wejść 10 minut przed treningiem. Po podłączeniu się należy uruchomić Chat i wpisać tam w wiadomości swoje imię i nazwisko oraz grupę macierzystą (nazwę sekcji lub miejscowość), po czym można zamknąć Chat. W trakcie treningu mikrofony uczestników będą wyciszone, a na ekranie będzie widać instruktora prowadzącego zajęcia. Drugi instruktor będzie obserwował ćwiczących, sprawdzał jakość wykonywanych ćwiczeń i udzielał dodatkowych informacji. Po zakończeniu treningu należy się rozłączyć klikając „Leave Meeting”.

W treningach on-line będą uczestniczyć członkowie Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu. Poprowadzą je wspólnie lub zamiennie trenerzy i instruktorzy obu klubów: Shihan Mirosław Osika 5dan, Shihan Ryszard Żółty 5 dan, Sensei Dominik Rzepka 4dan, Sensei Andrzej Dziewoński 2dan, Sensei Bartłomiej Kwapisz 1dan, Sensei Michał Krupa 1dan.

W soboty będzie można skorzystać z „Sali treningowej”, aby zobaczyć się i porozmawiać z kolegami oraz koleżankami.

 

Harmonogram treningów on-line:

– grupa początkująca – białe pasy (do stopnia 8 kyu junior włącznie)       godz. 17.30

– grupa średnio zaawansowana – kolorowe pasy (niebieskie i żółte)         godz. 18.30

– grupa zaawansowana (od 5 kyu) oraz młodzież i dorośli                       godz. 19.45

– Kafe Oyama Karate    soboty  godz. 10.00 – 11.00

 

Dane do logowania:

Topic:    Sala treningowa MKS KOYAMA, KAS

Link:

https://zoom.us/j/97697031837?pwd=cytjSEpmd2lxS3kzS2R4WURxYSs0UT09

Meeting ID: 976 9703 1837

Password: KoyamaKAS