‼️UWAGA ?‼️
‼️ Komunikat ?‼️

Jak powszechnie wiadomo, w związku z decyzją rządu okres kwarantanny jest przedłużony do Wielkanocy ??? Tym samym również do tego czasu nie odbywają się zajęcia w naszym klubie. Jak będzie później tego nikt nie jest w stanie przewidzieć ? jesteśmy jednak dobrej myśli i mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy? Na bieżąco będziemy informować o rozwoju sytuacji i wznowieniu treningów?. W związku z powyższym oraz z Państwa pytaniami kierowanymi do klubu, Zarząd KAS podjął decyzję w następujących kwestiach ?:

– bardzo prosimy o uregulowanie zaległych składek łącznie z marcem , wiele jest zaległości ;-(

— ROZPOCZYNAMY akcję obozową ?️ i przedłużamy czas zapisów, nie planujemy (póki cała sytuacja się nie wyklaruje) wpłacać żadnych zaliczek do naszych podwykonawców. Takie działanie pozwoli nam na zagwarantowanie Państwu 100 % zwrotu zaliczek obozowych na wypadek jego odwołania.

-wkrótce pojawi się informacja o obozie na koniec sierpnia dla osób zaawansowanych KARATE K1 CAMP

 

-Wkrótce treningi ON -LINE, zachęcamy do wzięcia w nich udziału .

– składka członkowska za miesiąc kwiecień i ew kolejne miesiące bez treningów na sali zostaje obniżona, i potraktowana jako cegiełka na utrzymanie klubu i wynosi 50 zł, prosimy w miarę możliwości o terminowe wpłaty składek ze względu m.in. na stałe koszty utrzymania klubu.
Oczywiście jeśli ktoś chce wesprzeć klub w tej ciężkiej sytuacji inna kwotą będziemy ogromnie wdzięczni ?

Wkrótce treningi ON -LINE, zachęcamy do wzięcia w nich udziału .

Równocześnie zrozumiemy jeśli ktoś również jest teraz w ciężkiej sytuacji i nie może sobie pozwolić na taką wpłatę .
Wpłaty składek oraz zaliczek obozowych prosimy kierować na konto klubu: PEKAO SA 20 1240 4432 1111 0010 5330 7706 Dziękujemy za zrozumienie. OSU!

– egzamin dla dzieci na stopnie kyu?, który miał się odbyć w kwietniu . zostaje przeniesiony i połączony z egzaminem czerwcowym lub obozowym (osoby, które miały zdawać teraz będą mogły zdać o jeden stopień wyżej w czasie czerwcowego testu).

– w najbliższych dniach będziemy umieszczać na naszym facebooku przykłady ? treningów i ćwiczeń możliwych do wykonywania w domowych ? warunkach aby podtrzymać formę treningową. Kilka przykładów już się pojawiło – zarówno dla tych starszych ? jak i młodszych ?. Jeśli sa jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt jesteśmy do dyspozycji ?

– dodatkowo klub planuje, jeśli będzie to możliwe wprowadzenie zajęć podczas miesięcy wakacyjnych w zależności od rozwoju sytuacji, jak również dodatkowego terminu egzaminu i ew. obozu w drugiej połowie sierpnia b.r. Jeśli będzie tego wymagała sytuacja.

Trzymajcie się zdrowo, trenujcie i mam nadzieję, że widzimy się wkrótce!

SENSEI DOMINIK RZEPKA wraz z kadrą instruktorską, OSU!